Damskie zegarek do sukienki

Jak dobrać odpowiedni damski zegarek?

10 czerwca 2021 Wyłączono Przez admin

Jak dobrać odpowiedni damski zegarek?

Zegarki od dawna uchodzą za wyznacznik statusu ich użytkowników, oznaczają prestiż, dodają wokół noszącego aurę luksusu i elegancji. Mężczyźni noszący czasomierze o dużej wartości są postrzegani jako ci zamożni, pracowici, celujący wysoko w swoim życiu i wiedzący czego chcą. Podobnie sprawa wygląda u kobiet. Panie gustujące w pięknych, markowych oraz w gustownych zegarkach są postrzegane jako osoby ambitne, silne, niezależne oraz wiedzące na co je stać, czego chcą i mające wystarczająco dużo wytrzymałości by osiągnąć swoje cele.

Czasomierz często pełni funkcję dodatku do biżuterii, jego bransoleta jest wykonywana z różnych tworzyw (od zwykłego skórzanego paska, po stal i szczere złoto), zależy od indywidualnych preferencji klienta. Tarcza jest dobierana na tej samej zasadzie – to w jakim stylu będzie ów zegarek zależy od życzenia oraz zasobów finansowych potencjalnego użytkownika.

Zegarek jako nieodzowny i ważny dodatek do stroju

Każda z nas jest inna, ma swój własny styl, upodobania, charakter. Jednej może się podobać strój z dużą ilością świecących dodatków, inna woli ciemne, stonowane kolory. Z biżuterią jest podobnie, ktoś woli złoto, inna woli srebro, a jeszcze kolejna nie lubi nosić biżuterii. Zegarki pełnią funkcję dodatku do out fitu, kolejnego elementu ozdobnego. W stosunku do tego, jaki się ubieramy, jaki styl nam odpowiada, takie błyskotki dobieramy, Na przykład bizneswoman szuka wysokiej jakości wyrobów jubilerskich takich, które z daleka będą określać jej status społeczny i finansowy. Kobieta sukcesu nie będzie się zastanawiała nad ceną takiej błyskotki, przeważnie takie osoby są ludźmi zamożnymi – będzie mogła pozwolić sobie na znacznie większy wydatek w porównaniu do osób z niższych sfer.

Czasomierz prócz pełnienia funkcji wyznacznika statusu społecznego, sanowi również świetny element do poznania charakteru człowieka, oczywiście w sposób powierzchowny – nie da się wiedzieć z jakim człowiekiem mamy do czynienia bez próby rozmowy z nim.

Elegancka i praktyczna ozdoba na każdą okazję

Sklepy jubilerskie w swojej ofercie posiadają wiele wariantów modeli z różnych półek cenowych. Prowadzą one również bardzo często sklepy internetowe. Przykładem takiego sklepu jest między innymi sklep Zegarki z Polski. Nasza działalność wiąże się bezpośrednio ze sprzedażą markowych i wysokiej jakości produktów przeznaczonych najczęściej dla osób obracających się w świecie biznesowym, dla tych z wyższych sfer społecznych i finansowych. Oczywiście każdy na zakup naszego produktu może się zdecydować, jednak ceny są tutaj znacznie wyższe niż w pokrewnych firmach.

W dobie zakupów prowadzonych przez Internet, przy zakupie odpowiedniego zegarka jest bardzo ważna znajomość ile wynosi obwód nadgarstka. Dzięki temu łatwiej jest dobrać odpowiednią wielkość ozdoby. Należy pamiętać o kilku oczywistych wskazówkach. Osoby z mniejszymi nadgarstkami powinny nosić mniejsze zegarki, a osoby z większymi – większe. Dodatkowo trzeba pamiętać o kilku dodatkowych niuansach aby zapewnić właściwe dopasowanie zegarka do ręki.

Rozmiar obudowy zegarka – ma znaczenie

Średnica koperty zegarka to najważniejszy i najbardziej zauważalny element przy wyborze odpowiedniego modelu.
Ogólna rozmiarówka zegarków dla pań wygląda następująco:

  • <34 mm mały
  • 34 mm – 38 mm średniej i standardowej wielkości

Jak dobrać rozmiar zegarka?

  1. Krok najważniejszy – zmierzenie nadgarstka

Musisz zmierzyć swój nadgarstek. Jeśli twój nadgarstek ma poniżej 16 centymetrów obwodu, powinno się nosić koperty zegarków do 38 mm. To są rozmiary standardowe dla większości kobiet.
Na nadgarstki mniejsze niż 14 cm zalecamy zegarki mniejsze – np serię sky, z tarczą z naturalnej masy perłowej.
Znajomość obwodu nadgarstka jest również ważna przy zamawianiu zegarka, abyś mogła upewnić się, że pasek pasuje, a bransoletka ma właściwy rozmiar.

  1. Dobór odpowiedniego rozmiaru koperty

Rozmiar nadgarstka w porównaniu do wielkości średnicy zegarka to nie jedyna rzecz, o której należy pamiętać, szukając idealnego zegarka. Grubość koperty, różne paski i metale mogą odgrywać ważną rolę w odczuwaniu ciężaru zegarka podczas jego noszenia.
Grubość koperty zegarka jest generalnie skorelowana ze średnicą rozmiaru jego koperty. Na przykład, małe lub średnie koperty będą miały zwykle grubość około 7 mm, podczas gdy duże rozmiary będą miały grubość około 9 mm. Im więcej komplikacji wystąpi w zegarku, tym prawdopodobnie będzie grubszy.

  1. Sprawdź szerokość paska

Poszukaj paska do zegarka o szerokości równej około połowie średnicy koperty. Innymi słowy, jeśli chcesz kupić zegarek o średnicy 38mm, pasek powinien mieć około 19 mm szerokości. Zegarek będzie wyglądał nieproporcjonalnie, gdy rozmiar paska jest za mały lub za duży.

  1. Paski do zegarków ze stali, skóry i tkaniny

Kobiety chętnie sięgają po zegarki w złotym, srebrnym lub w innym kolorze z lekkimi bransoletami. W zależności czy któraś z Pań chciałaby aby jej bransoleta wyróżniała się spośród innych – można dodać do niej inne dodatki, oczywiście wtedy produkt będzie cięższy.

Propozycje zegarków damskich z naszego sklepu

Dobrym przykładem produktu w kolorze złota jest Balticus Sky Variety Gold, który posiada mechanizm kwarcowy Miyota zasilany baterią, który zamknięta jest w 38-milimetrowej kopercie z pozłacanej stali szlachetnej.

Zegarek damski Sky Variety Gold

Zegarek damski Sky Variety Gold

Na pięknie mieniącej się, perłowej tarczy znajdują się cienkie malowane oraz grube, ręcznie nakładane indeksy, cyfry arabskie, indykator dnia tygodnia, mały zegar 24-godzinny, subtarcza do wskazań drugiego czasu, szerokie okno datownika oraz delikatne logo polskiej marki, zaś za bezpieczeństwo cyferblatu odpowiada szafirowe szkło. Dodatkowo wskazówki oraz duże indeksy wypełniono dobrze świecącą masą luminescencyjną. Do koperty przymocowana została pozłacana, stalowa bransoleta z zapięciem motylkowym, które pozwala na komfortowe zakładanie i zdejmowanie zegarka.
Zegarek ten jest również objęty 2-letnią gwarancją. Taki dodatek będzie nieodzownym i wspaniale pasującym elementem do codziennego stroju. Zegarek ten jest przeznaczony dla Pań, które cenią sobie podążanie za obecnymi trendami i sięgające po więcej.

Gdy już znajdziesz zegarek, który ci się podoba, ostateczna decyzja sprowadza się do osobistych preferencji, które pasują do twojego stylu ubierania się i do twojego nadgarstka.

Po więcej informacji na tamta zegarków damskich zapraszamy do kategorii „Zegarki Damskie„, gdzie każda z pań znajdzie coś dla siebie.

Innym hitem, po który sięga wiele kobiet jest seria gwiezdny pył. Zegarki, których tarcza wykonana jest z prawdziwego awenturynu – niebieskiego lub zielonego. Obok tego zegarka nikt nie przejdzie obojętnie

Zobacz również: Zegarki lotnicze – historia i najciekawsze propozycje zegarków typu pilot